pozycjonowanie seo
1 lipca 2021

TOP10 w Google?

Nadrzędnym celem budowy każdego serwisu internetowego, bez względu na to, czy jest to mała strona firmy lokalnej, czy zaawansowany sklep internetowy jest pozyskiwanie użytkowników, którzy będą odwiedzali naszą witrynę. Strony internetowe odwiedza się w celu zapoznania się z informacjami, można przeczytać konkretny artykuł, a także dokonać zakupu. Jaki sens istnienia ma strona WWW, której nikt nie odwiedza? Jak być na pierwszej stronie w Google, aby liczba odwiedzin nowych użytkowników i klientów regularnie zwiększała się?

Statystyki mówią jednoznacznie, że pozycja strony internetowej poza TOP10 na dowolną frazę kluczową przekłada się na bardzo małą liczbę kliknięć, tylko ok. 3%. Dla nikogo nie jest to wartość satysfakcjonująca. Oferta firmy może być o wiele bardziej atrakcyjna niż konkurencji, ale nie przełoży się to na zwiększenie sprzedaży, gdy nikt o tym się nie dowie. Co należy zrobić, aby być na stałe w TOP10 Google? Należy zacząć pozycjonować swoją stronę WWW.

Wyrażenie pozycjonowanie określa czynności związane z efektem wzrostu atrakcyjności naszej witryny internetowej dla algorytmu wyszukiwarki Google. Działania związane z pozycjonowaniem dotyczą prac wewnątrz i na zewnątrz serwisu. Topowe blogi zajmujące się szeroko pojętą tematyką SEO podają, że istnieje nawet 200 czynników, których optymalizacja może realnie wpłynąć na pozycje w wyszukiwarce Google.

Strona internetowa, nad którą zaczyna pracować rzetelna i profesjonalna Agencja SEO prędzej czy później pojawi się w topowych wynikach wyszukiwania. Algorytm Google w dzisiejszych czasach działa znacznie szybciej niż jeszcze kilka lat wcześniej. Nasza Agencja SEO potrafi pierwsze znaczące wzrosty pozycji dla wybranych słów kluczowych zdobyć już w pierwszym miesiącu pracy. Niestety pozycje w TOP10 to zupełnie inny temat. Liczba elementów, o które należy zadbać, jest bardzo duża i wymaga odpowiedniego nakładu pracy. Oczywiście nie bez znaczenia jest siła i liczebność konkurencji, z którą walczymy. Dla fraz kluczowych połączonych z większym miastem zazwyczaj potrzebujemy ok. 3 miesięcy

Rozpocznij pozycjonowanie swojego serwisu z profesjonalną Agencją SEO. Niewłaściwe samodzielne działania mogą wywołać odwrotny efekt.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram