pozycjonowanie seo

AGENCJA SEO WROCŁAW

Nasza Agencja SEO z siedzibą we Wrocławiu oferuje kompleksowe podejście do tematyki pozycjonowania stron WWW i sklepów internetowych. Duże doświadczenie pozwala nam unikać najczęstszych błędów, które czekają na amatorów, którzy próbują domowymi sposobami osiągnąć pozycje w TOP 10 dla najważniejszych fraz kluczowych u swoich klientów. Nasza firma pozycjonująca stawia przede wszystkim na wieloletnią współpracę, jako partner, który może być skutecznym i stabilnym elementem strategii marketingowej każdej firmy. Pierwsze strony internetowe pozycjonowaliśmy już w latach 2008 i 2009 gdzie tzw. SEO ograniczało się do poprawnej konfiguracji Meta Tagów (Meta-Tags) oraz pozyskaniu kilku linków z forów i blogów internetowych. Świadomość przedsiębiorców dotycząca możliwości wpływu na pozycje w wyszukiwarce Google była bardzo mała. Każdy kto posiadał specjalistyczną wiedzę w tej dziedzinie, mógł w bardzo łatwy sposób wypromować do TOP 10 praktycznie każdy adres internetowy.

Ostatnie lata pokazują, że techniki pozycjonując, które niegdyś przynosiły dobre efekty, w tym momencie wielokrotnie uznawane są za techniki “spamerskie” (Black Hat SEO), których używanie może przynieść, nieodwracalne i złe skutki dla rankingu danej domeny. Walka o pozycje w wyszukiwarce to ciągła praca, wymagająca doświadczenia, wiedzy oraz sprytu. Metody SEO, które zadziałają przy sklepie internetowym z branży meblarskiej, mogą nie zadziałać przy pozycjonowaniu z serwisu samochodowego z Wrocławia. Nasza wrocławska agencja SEO z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu.

Już w pierwszym miesiącu naszych działań przy pozycjonowaniu serwisu internetowego pragniemy pokazać, że pozycje fraz kluczowych mogą osiągnąć duże skoki w stosunku do dotychczasowych pozycji. Chcemy, aby naszymi referencjami oprócz zadowolonych klientów z całej Polski były również efekty osiągane w zaskakująco krótkim czasie.

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ NASZĄ AGENCJĘ SEO Z WROCŁAWIA?

POZYCJONUJEMY Z PASJĄ I SUKCESAMI JUŻ OD 12 LAT!

GRUPA SPECJALISTÓW

Agencja SEO SeoForce dysponuje zespołem specjalistów nie tylko z dziedziny pozycjonowania stron WWW i budowania kampanii reklamowych Google AdWords, ale także zespołem programistów, którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

WSPÓŁPRACA PARTNERSKA

Nasza umowa w zakresie pozycjonowania nie wiąże klienta z naszą agencją na okres 12 czy 6 miesięcy. Nasz dedykowany specjalista zawsze odpisuje na maile oraz odbiera telefony. Jesteśmy elastyczni we wszystkich kwestiach.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

95% prac modyfikacyjnych jesteśmy w stanie wprowadzić samodzielnie, a kompleksowość naszych usług pozwała zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Zajmujemy się kampaniami AdWords oraz optymalizujemy Google Mapy.

ZAWSZE DO TOP 3

Zawsze walczymy o najwyższe miejsca dla pozycjonowanych serwisów internetowych. Pozycja w TOP10 nie jest dla nas ostatecznym celem. Źle się czujemy ze świadomością, że inna agencja seo może być skuteczniejsza od nas.

AGENCJA SEO: SKUTECZNOŚĆ & DOŚWIADCZENIE

ZACZNIJ ZDOBYWAĆ NOWYCH KLIENTÓW ZNACZNIE SZYBCIEJ 

Wrocław na mapie Polski jest jednym z przodujących miast pod względem ilości Agencji SEO, które działają z dużymi sukcesami na rynku polskim, jak i zagranicznym. Skuteczność jest jednym z najważniejszych elementów, który pozwala nam na rynku istnieć i ciągle się rozwijać poprzez budowanie zaufania do naszej firmy. Co oznacza skuteczność w branży pozycjonowania stron internetowych? Cecha ta naszym zdaniem wiąże się tylko i wyłącznie z efektami w postaci wysokich pozycji dla pozycjonowanych fraz kluczowych, które utrzymują się na osiągniętych i satysfakcjonujących dla klienta pozycjach w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce internetowej Google. Nie możemy mówić o sprawnie prowadzonym procesie SEO, gdy wzrostów haseł kluczowych w realnym czasie nie widać.

Dlaczego doświadczenie jest szczególnie ważne przy wyborze Agencji SEO? Większość specjalistów w dziedzinie marketingu internetowego pamięta z początku swojej kariery sytuację, w której strona WWW, nad którą pracował, została usunięte przez algorytm Google całkowicie z wyników wyszukiwania. Jak to możliwe? Algorytm Google wynagradza serwisy internetowe wyższą pozycją, które dostosowują się do najnowszych i zawsze aktualnych jego wytycznych. Kara zaś obejmuje te witryny, które w nieumiejętny i nieodpowiedzialny sposób stosują niedozwolone już praktyki. Duże doświadczenie pozwala nam unikać całkowicie tych błędów oraz przygotować skuteczną strategię wzrostu pozycji dla każdego serwisu internetowego nie tylko z Wrocławia.

Liczba klientów, którzy mogą zostać pozyskani poprzez kilka bardzo popularnych fraz kluczowych odnoszących się do strony firmowej w TOP 10, może być zadowalająca dla mikro i nawet małych firm. Staramy się, aby liczba słów kluczowych na wysokich pozycjach ciągle rosła, gdyż taki jest cel dobrze wykonywanej usługi. Wśród swoich klientów mamy firmy transportowe, które dzięki sprawnej kampanii SEO zwiększyły flotę busów czterokrotnie, a także kancelarie, które w ciągu okresu 18 miesięcy stały się największymi graczami na rynku w dużym mieście oraz w całym województwie.

CZYM ZAJMUJE SIĘ AGENCJA SEO?

ZACZNIJ ZDOBYWAĆ NOWYCH KLIENTÓW ZNACZNIE SZYBCIEJ 

Czy potrzebuję firmy SEO? Jak sukces SEO wygląda, jeśli spełniasz którykolwiek z poniższych wymogów, musisz zatrudnić firmę SEO. Chcę rozwijać swoją firmę, ale obecnie nie wiem, w jaki sposób moja strona przyczynia się do mojego wyniku finansowego.

 • Chcę być znaleziony w nowo powiększonym obszarze rynku
 • Chcę być znaleziony w nowo powiększonym obszarze rynku
 • Chcę, żeby więcej ludzi zadzwoniło do mnie niż do mojej konkurencji
 • Chcę więcej sprzedawać
 • Chcę odróżniać się od moich konkurentów
 • Chcę zapewnić przyszłość mojej firmy
 • Chcę prześcignąć moich konkurentów w wynikach wyszukiwania

Jak znaleźć najlepszą firmę SEO dla moich potrzeb?

Dobre pytanie. Partnerstwo SEO jest długoterminowe, więc musisz być pewien, kogo wybierasz.

JAK ROZPOZNAĆ BLACK SEO (DZIAŁANIA ZAKAZANE PRZEZ GOOGLE)

 • Kupowanie mnóstwa linków z przypadkowych, słabych jakościowo stron internetowych
 • Używanie programu komputerowego do generowania setek stron śmieci
 • Używanie duplikatów treści
 • Wysyłanie fałszywych komunikatów prasowych w celu przesłania linków do spamu

Nie powiemy, że te rzeczy nie działają, bo w niektórych przypadkach działają. Problem polega na tym, że są one zamknięte w niekończącej się grze w kotka i myszkę, ponieważ Google powoli je zamyka, jeden po drugim. Jeśli nie używasz taktyki black SEO na swojej stronie, nie zaczynaj. Jeśli już masz, zalecamy współpracę z godną zaufania firmą SEO, która może pomóc w uporządkowaniu Twojej strony internetowej. Nie ryzykuj szansy na nałożenie kary od Google.

Dobra rada — nie zaczynaj współpracy z kimkolwiek, kto nalega na zachowanie praw autorskich do wszystkich danych, które tworzą, redagują lub analizują dla Ciebie. Jeśli zachowają lub mają to prawo przypisane do nich, mogą prawnie zabronić Ci korzystania z nich, lub całkowicie usunąć Twoją witrynę, jeśli zdecydujesz się zostawić je dla innej firmy. Wszystko, nad czym my pracujemy w ramach naszych relacji, należy teraz do Ciebie i na zawsze do Ciebie.

O CO PYTAĆ AGENCJĘ SEO PRZED JEJ ZATRUDNIENIEM?

Zanim zatrudnisz kogokolwiek, upewnij się, że znasz opinie o danej agencji. Bez względu czy jest z dużego miasta jak Wrocław czy małego nieznanego miasteczka. Jeśli wiele osób miało problemy z dostawcą, to coś się dzieje. Należy również dodatkowo zadać następujące pytania:

Co zawiera obecna umowa? Co zawiera? Kiedy się kończy? Jaki jest proces w przypadku odstąpienia od umowy?

Czasami nie uzyskasz dostępu do swojej strony internetowej lub jesteś związany kontraktem, o którym nie wiedziałeś, że ma datę zakończenia. Jak będziemy się komunikować i jak często? Ustaw oczekiwania wcześniej, w przeciwnym razie ustawiasz się na rozczarowanie. Czy mam pełny dostęp do mojej strony i kont analitycznych/adresowych? Dobrze jest wiedzieć, kto ma dostęp do FTP, dostęp do systemu CMS, dostęp do analiz i dostęp do Google Ads (AdWords).

Czy będę posiadał swoją stronę internetową?

Wiele firm SEO posiada wbudowane w swoje umowy klauzule dotyczące własności stron internetowych. Na przykład, niektóre z nich będą budować “darmowe” strony internetowe, ale jeśli wcześniej opuścisz swoją umowę, stracisz wszystkie prawa do niej (My oczywiście tego nie robimy. Kiedy kupujesz od nas stronę internetową, jest ona twoja od pierwszego dnia). Czy udzielasz gwarancji? Dobra firma SEO nie. Ze względu na wszystkie ruchome części i ponieważ każda strona jest inna, niemożliwe jest zagwarantowanie wyników. Jeśli rozmawiasz z firmą, która to robi, musisz jak najszybciej się wycofać!

Czy Agencja SEO wykonywała już usługę pozycjonowania strony internetowej dla firmy z podobnej branży?

Jest to bardzo ważne. Różne branże mają różne niuanse i wymagania SEO, co oznacza, że musisz znaleźć dostawcę SEO, który zna Twoją specyficzną branżę w przód i w tył. Jakie umowy i opcje są dostępne? Jak określić odpowiedni budżet? Zależy to od punktu wyjścia, celów, krajobrazu konkurencyjnego i możliwości wewnętrznych. Żaden rozmiar budżetu nie pasuje do wszystkich — nie ma rozwiązań typu cookie cutter, przynajmniej nie od najlepszych firm. Jakie są wszystkie Twoje opłaty i opcje płatności? Upewnij się, że znasz każdy aspekt tego, jak zamierzasz zapłacić za to, jakie koszty SEO.

usersdiamondrocketthumbs-up linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram